Разлика помеѓу преработките на „Аврам Садикарио“

Додадени 58 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Македонски Евреи (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Членови на ДПМ (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Македонски Евреи (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
 
[[Категорија:Македонски Евреи]]