Разлика помеѓу преработките на „Европска асоцијација за слободна трговија“

с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
[[frp:Associacion eropèèna de libro-èchanjo]]
[[fy:Jeropeeske Frijhannelassosjaasje]]
[[gl:Asociación Europea de Libre Comercio]]
[[gv:Sheshaght Oarpagh ry hoi Traght Seyr]]
[[he:איגוד הסחר החופשי האירופי]]
109.264

уредувања