11 (број): Разлика помеѓу преработките

Одземени 30 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: co:11 (numeru) Менува: eu:Hamaika
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Брише: co:11 (numeru) Менува: eu:Hamaika)
[[ar:11 (عدد)]]
[[ca:Onze]]
[[co:11 (numeru)]]
[[cv:11 (хисеп)]]
[[da:11 (tal)]]
[[eo:Dek unu]]
[[es:Once (número)]]
[[eu:Hamaika (zenbakia)]]
[[fa:۱۱ (عدد)]]
[[fi:11 (luku)]]