‘Рбетен мозок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Нервен систем}}
[[Податотека:Medulla spinalis - Section - Latin.svg|thumb|right||Пресек на ‘рбетен мозок.]]
941.847

уредувања