Разлика помеѓу преработките на „Ӱ“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Cyrillic alphabet navbox|
Heading=Кирилична буква Ӱ|
941.847

уредувања