Разлика помеѓу преработките на „Шумен (област)“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: pt:Shumen (província))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<table border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" style="float:right; clear:right; margin: 0 0 1em 1em">
<tr>
941.847

уредувања