Разлика помеѓу преработките на „Шпански Западни Инди“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: en:Spanish West Indies)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Former Country
|native_name = ''Las Antillas Occidentales''
941.847

уредувања