Разлика помеѓу преработките на „Славистика“

Додадени 18 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: en:Slavistics, sk:Slavistika Менува: eo:Slavistiko
 
с (Бот Додава: en:Slavistics, sk:Slavistika Менува: eo:Slavistiko)
[[cs:Slavistika]]
[[de:Slawistik]]
[[eoen:Slavistics]]
[[eo:Slavistiko]]
[[eo:Slavistics]]
[[pl:Slawistyka]]
[[sk:Slavistika]]
[[sl:Slavistika]]
[[sr:Славистика]]
1.273

уредувања