Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 14 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Менува: zh:香槟沙隆
с Бот додава Шаблон: Без извори
Ред 1:
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{French commune|
name=Шалон ан Шампањ
941.847

уредувања