Разлика помеѓу преработките на „Црква Света Софија (Софија)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox religious building
|building_name=Црква Света Софија<br/> Църква „Света София“
941.847

уредувања