Разлика помеѓу преработките на „Црвена боја“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: stq:Rood)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Бои|title=Црвена|hex=FF0000|
r=255|g=0|b=0|
941.847

уредувања