Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: tr:Tzvetan Todorov)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо |
име=Цветан Тодоров |
941.847

уредувања