Разлика помеѓу преработките на „Херакле“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:0064MC.jpg|thumb|Херкулес, позлатена бронза од 2 век п.н.е. ([[Капитолински музеи]])]]
 
941.847

уредувања