Разлика помеѓу преработките на „Хабсбурговци“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: be:Род Габсбургаў)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Flag of the Habsburg Monarchy.svg|thumb|Знамето на Хабсбуршката династија]]
 
941.847

уредувања