Разлика помеѓу преработките на „Франсоа Митеран“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: br:François Mitterrand)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Reagan Mitterand 1984 (cropped).jpg|мини|Франсоа Митеран]]
 
941.847

уредувања