Разлика помеѓу преработките на „Франсоа Купрен“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: pl:François Couperin Le Grand; козметички промени)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox musical artist
|Name = Франсоа Купрен<br />''François Couperin''
941.847

уредувања