Разлика помеѓу преработките на „Фосил“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: hi, vi Менува: az, uk)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}
 
941.847

уредувања