Разлика помеѓу преработките на „Формула“

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: cs:Vzorec)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{dablink|За друго значење на зборот, видете [[формула (појаснување)]].}}
 
941.847

уредувања