Фока (византиски цар): Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Нова)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо
| име=Фока<br/>
941.847

уредувања