Разлика помеѓу преработките на „Филипо Инѕаги“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: uk:Філіппо Індзагі)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Фудбалер
| име = Филипо Инзаги
941.847

уредувања