Разлика помеѓу преработките на „Филипик Вардан“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(Нова)
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо
| име=Филипик Вардан<br/>
941.847

уредувања