Разлика помеѓу преработките на „Филип V Македонски“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Philip V of Macedon.jpg|thumb|200px|Монета на Филип V Македонски со неговиот лик]]
 
941.847

уредувања