Разлика помеѓу преработките на „Ференц Казинци“

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Kazinczy.jpg|thumb|right|200px|Ференц Казинци]]
 
941.847

уредувања