Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ro:FK Sileks Kratovo)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија фудбалски клуб|
име = ФК Силекс|
941.847

уредувања