Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија фудбалски клуб|
име = ФК Металург|
941.847

уредувања