Алто Парагвај (департман): Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: it:Dipartimento dell'Alto Paraguay)
[[Category:Департмани на Парагвај]]
 
 
[[gn:Alto Paraguái]]
[[bg:Горен Парагвай]]
[[de:Alto Paraguay]]
[[es:Departamento de Alto Paraguay]]
[[fr:Département de l'Alto Paraguay]]
[[gn:Alto Paraguái]]
[[id:Departemen Alto Paraguay]]
[[it:Dipartimento dell'Alto Paraguay]]
[[lt:Aukštutinio Paragvajaus departamentas]]
[[nl:Alto Paraguay]]
2.249

уредувања