Разлика помеѓу преработките на „Теодосиј I“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: lt:Teodosijus I Didysis)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо
| име=Теодосиј I<br/>
941.847

уредувања