Разлика помеѓу преработките на „Тврдина Бован“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Historic building
|name = Тврдина Бован <br>
941.847

уредувања