Разлика помеѓу преработките на „Таа (списание)“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: линкови -> врски)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}
 
941.847

уредувања