Разлика помеѓу преработките на „Сјуник“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: it:Syunik)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Armenia|
Name = Сјуник|
941.847

уредувања