Разлика помеѓу преработките на „Стевчо Јакимовски“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Внимание}}
[[Слика:jakimovski.jpg|thumb|right|250px|Стевче Јакимовски]]
941.847

уредувања