Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: bg:Смилковци)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Смиљковци''' е село во [[Општина Гази Баба]], во околината на градот [[Скопје]].
 
941.847

уредувања