Разлика помеѓу преработките на „Скалар“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: be-x-old, ca, cs, da, el, eo, es, et, fa, fi, fr, he, hu, id, io, ja, kk, ko, nl, pt, ru, simple, sk, sl, sv, uk, zh Менува: hr)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<div align=center>{{Математика-никулец}}</div>
 
941.847

уредувања