Симеон Кавракиров: Разлика помеѓу преработките

с
Бот додава Шаблон: Без извори
(член на БКП)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо |
име=Симеон Кавракиров |
941.847

уредувања