Разлика помеѓу преработките на „Сикизам“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Слика:Guru nanak.jpg|мини|десно|250п|[[Гуру Нанак]]]]
 
941.847

уредувања