Разлика помеѓу преработките на „Селим III“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sv:Selim III)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Биографија инфо
| име=Селим III
941.847

уредувања