Свастика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:HinduSwastika.svg|мини|десно|160п|Свастика свртена кон десно во украсна хиндуистичка форма]]
[[Податотека:Nazi Swastika.svg|thumb|160px|right|Препознатливиот симбол (свастика) на [[Нацистичка Германија|Третиот Рајх]].]]
941.847

уредувања