Разлика помеѓу преработките на „Св. Недела - Блатец (археолошко наоѓалиште)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија - археолошки локалитети во Република Македонија
|име = Света Недела
941.847

уредувања