Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Santodomingo_cathedral.jpg|thumb|300px|Плоштад Колон.]]
 
941.847

уредувања