Разлика помеѓу преработките на „Релјеф“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
 
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
:''За релјефот како уметнички поим, видете [[Релјеф (уметност)]].''
 
941.847

уредувања