Разлика помеѓу преработките на „Редовна година, која започнува во сабота“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (азбучен ред во категорија)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
Ова е календарот за ''редовна година, која започнува во [[сабота]]''.
 
941.847

уредувања