Разлика помеѓу преработките на „Рак (соѕвездие)“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: hu:Rák csillagkép)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Constellation|
name = Cancer |
941.847

уредувања