Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Собранието на Македонија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Претседателот на Собрание на Република Македонија''' е главниот раководител на [[Собрание на Република Македонија|Собранието на Република Македонија]].
 
941.847

уредувања