Разлика помеѓу преработките на „Пау Гасол“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(викифицирање)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Внимание}}
 
941.847

уредувања