Разлика помеѓу преработките на „Петерско Езеро“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| class="toccolours" border="0" style="font-size:0.95em; margin:1em 0 1em 1em; float:right;"
|- class="hrow"
941.847

уредувања