Разлика помеѓу преработките на „Пајо Паторот“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: fa:دانلد داک)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Слика:Donald Duck Star on the Walk of Fame.JPG|thumb|right|300px|Ѕвездата на Пајо Паторот на [[Холивуд]]скиот Булевар на Славните]]
 
941.847

уредувања