Разлика помеѓу преработките на „Пацифичка дивизија (НБА)“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: oc:Division Pacific de la NBA; козметички промени)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:MK Carte franchise NBA.JPG|thumb|350п|right|Дивизии и конференции на [[Национална Кошаркарска Асоцијација (НБА)|НБА]]]]
 
941.847

уредувања