Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј VII“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: af, fa, hr, uk Менува: en)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Pope |
English name = Innocentius VII |
941.847

уредувања