Разлика помеѓу преработките на „Папа Геласиј II“

Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: lt:Gelasijus II)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Pope |
English name = Gelasius II |
941.847

уредувања