Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан VI“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: af:Pous Adrianus VI)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Pope |
English name = Hadrianus VI |
941.847

уредувања